Standard - Pod kluczW zakresie naszych usług jest oczywiście wykonanie inwestycji „POD KLUCZ", które w naszym rozumieniu oznacza pełne wykończenie pomieszczeń budynku, co jednak zawsze jest też ustalane indywidualnie w kontekście poszczególnych projektów i oczekiwań klientów. Zawsze oczywiście taki stan budynku musi być doprecyzowany, ale najogólniej można stwierdzić, że chodzi o gotowe do użytku podłogi, kuchnie, łazienki, garderoby albo wbudowane szafy. Wlicza się też tutaj tynki wewnętrzne, malowanie na dowolny kolor, okładziny z glazurą, stolarkę wewnętrzną i zewnętrzną, instalacje wewnętrzne razem z białym montażem (także montaż armatury).
Jest to więc dom gotowy praktycznie do zamieszkania z całkowitym wykończeniem pomieszczeń.

Jeśli chodzi o szczegóły, to na zawarte w naszej propozycji wykonane prace i materiały składają się.:
- indywidualny projekt aranżacji wnętrza,
- indywidualny projekt zagospodarowania ogródka,
- gładź gipsowa,
- kominek,
- schody wewnętrzne drewniane lub kamień,
- glazura w łazienkach i wc.
Do wyboru są także panele-parkiet, meble kuchenne oraz szafa do wiatrołapu oraz garderoby.

Oferując rozwiązanie „pod klucz" nasza firma pragnie jak najbardziej ułatwić zakończenie inwestycji potencjalnym konsumentom. Na celu mamy na przykład zdjęcie z klientów ciężaru dotyczącego nadzorowania firmy wykonawczych.
Chcemy dostarczyć Państwu usługę całościową, właśnie wraz z niemalże stuprocentowym wykończeniem lokalu, który rzeczywiście odzwierciedla określenie „pod klucz".
Zawsze też w takich okolicznościach kluczową rolę odgrywają wcześniejsze ustalenia z klientem, który ma różne i indywidualne oczekiwania.
Najczęściej wariant „POD KLUCZ" wybierają klienci, którzy nie mogą sobie pozwolić na nadzór robót zlecenia i wyszukiwanie poszczególnych firm wykonawczych. . W takich właśnie warunkach najlepszą opcją jest kompleksowość usług, włącznie z wyposażeniem pomieszczeń w meble. Zlecenia takie zawsze są realizowane na podstawie jasno sprecyzowanej umowy oraz indywidualnie uzgodnionego projektu aranżacyjnego. Słowem oferta „POD KLUCZ" jest bardzo pragmatycznym wyjściem dla przyszłych lokatorów.