Lokalizacja

     

  Nasze osiedle znajduje się 23 km od CENTRUM WARSZAWY w cichej i spokojnej okolicy. Dzięki nowo uruchomionym obwodnicą czas dojazdu z Warszawy skrócił się do 35-40 minut.

Jadąc z centrum Warszawy najlepiej kierować się na trasę S7 lub S8 w kierunku Raszyna, Janek następnie trasą S7w kierunku Kraków, Radom, Grójec.

Wola Mrokowska położona jest po obu stronach trasy S7. Około 10 km od CH Janki, IKEA .

Wjazd na osiedle zlokalizowany jest około 400 metrów od trasy S7. Na wysokości wypożyczalni maszyn budowlanych BOELS, należy skręcić w prawo kierując się na miejscowość Jastrzębiec.

Osiedle położone jest około 11 km od Janek, Raszyna, Lesznowoli, oraz około 8 km od Magdalenki, Tarczyna , Łaz.
Prosty dojazd do centrum Warszawy gwarantuje bliskość węzłów komunikacyjnych linii autobusowych L-3, 728 oraz autobusami PKS Grójec kursującymi w szczycie co 20 minut
Przystanki komunikacji miejskiej zlokalizowane są na ul. Postępu i Al. Krakowskiej około 500 metrów od osiedla. (rozkład jazdy PKS, L-3 oraz 728)

Cały teren gminy Lesznowola jest doskonale skomunikowany z siecią wewnętrznych ciągów pieszo-jezdnych oraz ścieżek rowerowych.

W odległości 1400 metrów od naszego osiedla zlokalizowana jest SZKOŁA, OŚRODEK ZDROWIA, APTEKA.
Na terenie szkoły znajduje się ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy, boisko do siatkówki, piłki.

Niedaleko osiedla znajdują się również ośrodki sportowe oferujące fitness, tenis ziemny, piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, wędkarstwo, pływanie, turystykę pieszą i rowerową.